Gdzie szukać kamer sieciowych do monitoringu?

Za sprawą profesjonalnych kamer internetowych pewne jest błyskawiczne i proste identyfikowanie sprawców poszczególnych zdarzeń. Wysoka szczegółowość przechwytywanego obrazu umożliwia zapisywanie numerów tablic samochodowych, czy znaków szczególnych poszczególnych osób.

Wyższość instalacji monitoringu sieciowego nad dotychczasowymi strukturami telewizji analogowej jest łatwo widoczna z uwagi na fakt zastosowania megapikselowych przetworników obrazu, które oferują przechwytywanie kilkukrotnie bardziej szczegółowych plików video w porównaniu z technologią stosowaną w telewizji przemysłowej.

Lepsza jakość obrazu to znaczący wyróżnik dobrych kamer megapikselowych funkcjonujących w środowisku sieciowym. Technologiczna przewaga tych rozwiązań nie oznacza jednak, iż cena kamer IP jest różna od kamer przemysłowych. Nowoczesne metody produkcji i popularność urządzeń stosowanych w kamerach sprawia, że ostateczny koszt produkcji kamer IP jest dziś znacznie niższy, niż kiedyś i w efekcie możliwe jest zakupienie kamery do monitoringu w Internecie w cenie zbliżonej do dobrych kamer CCTV.

Przykładem jest szeroka oferta najlepszego sklepu z systemami zabezpieczeń w Polsce – sklepu NAPAD.pl. Wśród różnorodnych urządzeń do tworzenia profesjonalnych sieci monitoringu IP znajdują się zarówno kamery megapikselowe IP stworzone do funkcjonowania wewnątrz i na zewnątrz budynków.

Za przykład niech posłuży kamera megapixelowa OD-325HD firmy AirLive. Urządzenie wyposażone jest w megapikselowy przetwornik obrazu, który umożliwia zapisywanie wysokiej jakości nagrań z monitoringu w rozdzielczości 1280 x 1024 pikseli. Ostry obraz pozwala na dokładne analizowanie materiału z monitoringu i identyfikowanie każdego z nagrywanych obiektów.

Kamera IR IP OD 325 HD Airlive w NAPAD.PL

Zaletą kamery do całodobowej obserwacji jest jej wbudowany oświetlacz podczerwieni. Promiennik IR składający się z 24 diod LED generuje silną wiązkę światła podczerwonego, która oświetla obszar obserwacji w nocy. Możliwość prowadzenia monitoringu w porze nocnej uskutecznia system zabezpieczeń i sprawia, że realne jest nieprzerwane rejestrowanie obrazu w każdej sytuacji.

Zaletą funkcjonowania systemu obserwacji w infrastrukturze sieciowej jest możliwość szybkiego dostępu do kamer i zdalne oglądanie nagrań z monitoringu wizyjnego. Za wykorzystaniem sieci Internet realne jest nie tylko wyświetlenie obrazu z kamer na komputerze, telefonie komórkowym, czy tablecie, ale również profesjonalne zarządzenie całą siecią podłączonych kamer IP.

Wykorzystanie kamery sieciowej IR OD325HD pozwoli na wykreowanie niezawodnej sieci monitoringu, która na bieżąco dostarczać będzie wysokiej jakości materiału wideo z obserwowanych miejsc i obiektów. Nowoczesna technologia monitoringu sieciowego jest dziś dostępna dla każdego. Warto rozważyć zakup dobrej kamery megapixelowej do pracy w Internecie i dzięki temu umiejętnie zabezpieczyć swój dom, sklep czy firmę.

Więcej informacji o niezawodnych kamerach IP oferujących monitoring przez Internet znajdziesz w sklepie NAPAD.PL, którego oferta zawiera najlepsze kamery sieciowe w niskich cenach. Nie ryzykuj, kupuj u oficjalnego dystrybutora. Zyskaj gwarancję i pewność funkcjonowania systemu zabezpieczeń.

Tania kamera megapixelowa OD-325HD AirLive w NAPAD.PL

 

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, podziel się nim ze znajomymi! Diggnij StumbleUpon del.icio.us Google Yahoo! Reddit